kraj
Garant trading s.r.o.
Úvodní stránka
Produkty
Svařovací technika
Čisticí a zahradní technika
Svářečská škola
Servis
Kontakty


Svařovací technika

Svařovací techniku odebíráme od firmy Alfa In, která je českým výrobcem s bohatou několikaletou zkušeností. Tato firma poskytuje kvalitní výrobky první jakosti, které jsou v souladu s normou ISO 9001. Samozřejmostí je záruka na všechny její výrobky. Dále nabízíme servis v případě poruch po uplynutí záruční lhůty.


technologie svařování:
MIG/MAG – pravděpodobně nejrozšířenější metoda svařování kovů nabízí přátelské a jednoduché ovládání, výborné svařovací vlastnosti, spolehlivost a odolnost, rozsáhlé možnosti a vysoký výkon za příznivou cenu!

MMA/TIG - invertorové svařovací stroje určené pro svařování obalenou elektrodou a metodou TIG. Vyspělá IGBT technologie, perfektní svařovací vlastnosti, rozsáhlé možnosti nastavení, vysoký výkon, maximální spolehlivost - to je přesně to, co u těchto strojů ocení široký okruh uživatelů.

PLASMA - moderní technologie dělení a svařování materiálů prostřednictvím tenkého paprsku plasmového plynu.

Speciální svařování a příslušenství – speciální metody SHARC, orbitální svařování, ekologický systém čištění svarů a další.. Příslušenství potřebné ke svařování.

Přídavný materiál MIG/MAG používaný k metodě svařování MIG/MAG a k němu příslušné certifikáty na vyžádání


kompletní nabídka svařovací techniky

Úvodní stránka  ..  Produkty  ..  Svařovací technika  ..  Čisticí a zahradní technika  ..  Svářečská škola  ..  Servis  ..  Kontakty

Garant Trading s.r.o. - all rights reserved. (c) 2006         Webdesign by George             Správce webu Milan